Kunstnaobers Keijenborg in actie!

Samen met mensen uit de buurt iets met kunst doen en ervaring is niet nodig! Hoe mooi wil je het hebben?!

Iedere donderdagochtend verzamelt een groep enthousiaste mensen zich in de crearuimte in de Horst. Nu de peuters in de basisschool een plekje hebben gevonden is deze ruimte omgetoverd tot een waar Kunsthonk.

Vanaf 9.45 uur komen de eerste deelnemers binnenlopen en om 10 uur starten professionele begeleiders/kunstenaars van Amphion. De activiteiten en materialen waarmee gewerkt wordt verschillen enorm. Zo werd er al gewerkt met sculptuurzand, wol en garen, verf/stiften en potloden maar ook creatieve fotografie met je eigen mobiel.

Donderdagochtend 2 oktober werden er samen met Rob Chevallier prachtige foto’s gemaakt. Deze foto-kunstenaar probeerde de deelnemers goed te laten kijken naar mooie objecten rondom het thema “Eten en drinken”. Er werden kleurrijke composities uit kooktijdschriften gemaakt maar ook  de keuken én bar van de Horst werden veelvuldig gefotografeerd.

Kijk voor de foto’s op Kunstnoabers Projecten